Gegužės 19 d. 1a ir 1b klasės mokiniai aplankė Aukštumalos pažintinį taką, kuriame buvo kupina smagių įspūdžių ir atradimų. Vaikai keliavo mediniais takeliais, grožėjosi medžiais bei pelkės gamta. Užlipę į apžvalgos bokštelį iš aukštai stebėjo nuostabius vaizdus, klausėsi paukščių balsų ir džiaugėsi galėdami pažinti Lietuvos gamtą iš arčiau.
Mokytojos Simona Jakštienė ir Daiva Jokubaitienė




