Menu Close

Ekskursija į Aukštumalos pažintinį taką

Gegužės 19 d. 1a ir 1b klasės mokiniai aplankė Aukštumalos pažintinį taką, kuriame buvo kupina smagių įspūdžių ir atradimų. Vaikai keliavo mediniais takeliais, grožėjosi  medžiais bei pelkės gamta. Užlipę į apžvalgos bokštelį iš aukštai stebėjo nuostabius vaizdus, klausėsi paukščių balsų ir džiaugėsi galėdami pažinti Lietuvos gamtą iš arčiau.

Mokytojos Simona Jakštienė ir Daiva Jokubaitienė

Skip to content