Menu Close

PROJEKTINĖ VEIKLA „MAŽA SPINTELĖ SU ŠIMTU DURELIŲ“

2022 metų kovo-birželio mėnesį antros klasės mokiniai kartu su logopede-specialiąja pedagoge Genovaite Mockiene  vykdė projektinę veiklą ,,Maža spintelė su šimtu durelių“. Projekto tikslas buvo ugdyti gebėjimą rišliai komunikuoti, leisti atsiskleisti kūrybiškumui, skiepyti meilę knygai. Juk daugybės šimtmečių patikrintas ir nesenstantis  būdas pažinti pasaulį yra knygų skaitymas.

Antrokai parodė ir pristatė savo mėgstamiausią, savo pirmąją knygą. Vaikai nustebo, kad ir klasės mokytoja dar turi išsaugojusi savo vaikystės knygas, susidomėję jas apžiūrėjo, vartė ir žadėjo taip pat perskaityti. Mokiniai labai mėgsta dirbti, atlikti užduotis grupėse. Todėl kartu rinkosi paskos veikėjus, galvojo pavadinimus, iliustravo. Sukurtas paskas pristatė klasės draugams. Džiugu buvo stebėti  mokinių gebėjimą atlikti kelis veiksmus iš karto (klausyti, piešti, rašyti, vertinti ir t. t.). Veikloje atsiskleidė vaikų fantazija, paaiškėjo, kaip geba spręsti konfliktines situacijas, pamatėme, kaip lavėja antrokų kalbiniai gebėjimai.

Projektinę veiklą užbaigėme Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, Žemaičių Naumiesčio filiale. Mokiniai pristatė bendrai kurtus pasakos „Eglė žalčių karalienė“ kūrybinius darbus. Antrokė Vakarė raiškiai ir vaizdžiai sekė pasaką, o klasės draugai klausėsi, papildė vienas kitą, darė išvadas, apibendrino. Vaikai sulaukė ir bibliotekos darbuotojų klausimų, į kuriuos noriai atsakė. Pasakos iliustracijos pristatomos bibliotekos patalpose. Kviečiame ir  tėvelius  apsilankyti.

                                                                                     Sonata Lidžiuvienė, Genovaitė  Mockienė

Skip to content